Sobota, 28 stycznia upłynęła pod znakiem dużej aktywności. Odbyły się dwa turnieje orlików i młodzików w ramach „Piłkarskich Konfrontacji z okazji 25-lecia Strzelec Chroberz”. Jako pierwsi na plac wybiegli orlicy. Choroby zdziesiątkowały niektóre ekipy i ostatecznie do rywalizacji stanęły reprezentacje trzech klubów; Football Academy Pińczów, Akademia Piłkarska Champions Busko- Zdrój oraz Strzelec Chroberz.

W piątek, 3 lutego, na gali w GRAND HOTEL Kielce uroczyście ogłoszono wyniki i nagrodzono najpopularniejszych sportowców województwa świętokrzyskiego we wszystkich powiatach. Miło nam zakomunikować, że kolejny raz wyróżnienia powędrowały do naszego Klubu.

Wydział Gier ŚZPN opublikował terminarz rundy wiosennej Klasy A.

21 zawodników wzięło udział w dzisiejszych zajęciach treningowych. Cieszą powroty naszych młodych piłkarzy po chorobach oraz przypływ nowych miłośników piłki. Nasza grupa młodzików liczy już grubo ponad 20 osób. Cieszy zaangażowanie na treningach i frekwencja.
PRZYPOMINAMY - TRENINGI SĄ BEZPŁATNE I PROWADZIMY JE NA ZASADACH WOLONTARIATU.

Po piątkowej kolejce Pińczowskiej Ligi Firm oraz zwycięstwo 2:1 nad drużyną FTW Car, nasza drużyna objęła samodzielnie fotel lidera.

Diamentowcy.pl - FTW Car 2:1

Bramki: Wiktor Tutaj, Michał Bednarski.

Skład: Marcin Szafraniec, Krystian Lechowski, Michał Bednarski, Mateusz Godzic, Wiktor Tutaj, Grzegorz Lozia, Jacek Doroz, Michał Brzeziński, Mateusz Modrzewiecki, Michał Modrzewiecki.

Zawodnicy Strzelca Chroberz rozegrali tradycyjny Mecz Noworoczny, który od 2016 roku rozgrywany jest 6 stycznia. Miejsca rozgrywania i pory dnia były do tej pory bardzo różne – od „orlika” pod stadion, w tym roku mecz zaplanowany został na stadionie w Chrobrzu. Niestety obfite, ulewne deszcze z połowy tygodnia wymusiły na organizatorach przeniesienie meczu na halę.